четвер, 4 червень 2020, 20:06
Новини

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад   Хмельницької області

Кабінет Міністрів України на засіданні 29 квітня затвердив перспективні плани формування територій громад Хмельницької, Херсонської та Луганської областей.

Затвердили перспективні плани формування територій громад трьох областей. Вони були напрацьовані з депутатським корпусом, з експертами, з регіональними елітами. Тобто це черговий етап, який наближує нас до завершення реформи децентралізації і формування правильних, оптимальних планів адміністративно територіального устрою нашої держави, – повідомив вчора Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

План Хмельниччини пройшов не один раунд перемовин та дискусій. В підсумку цей план повинен забезпечити формування спроможних громад, які зможуть надавати жителям області якісні сервіси і якісні адміністративні послуги. Громад, які матимуть більші можливості для розвитку, відновлення інфраструктури, залучення інвестицій тощо.

В області довгий час точилися суперечки: буде 57 чи 58 громад. Натомість статочним варіантом область подала на затвердження в Київ 59 громад. Але врешті, з Красилівської ОТГ виокремили Щиборівську сільську раду і тепер Кабмін затвердив план, за яким область матиме 60 спроможних громад.

Частину громад було перейменовано, адже, згідно останніх вимог, не має бути в області громад з однаковою назвою, наприклад Дунаєвецька міська та Дунаєвецька сільська ОТГ. Деякі громади втратили свій статус, як от Сахновецька Старокостянтинівського району через те, що залишили собі ласий шматок землі, який відноситься до міста Старокостянтинів. Натомість через землю, якою керівництво ОТГ не наважилося, чи то не захотіло «поділитися» з містом, громада тепер всі свої землі «передасть» до Старокостянтинівської міської ОТГ. Про такий можливий перебіг подій редакція АКТУАЛЬНО попереджала громаду, що Хмельниччина може втратити Сахновецьку ОТГ на Старокостянтинівщині ще на початку березня. Але отримала від представників об'єднаної громади звинувачення у «необ'єктивності» та запевнення, що ця земля не стане на заваді визнання ОТГ. А от Ладигівська сільська рада таки змогла вирватися з ціпких обіймів тяжковаговика Старокостянтинова.

Баламутівська ОТГ виявилася неспроможною, адже її було створено через чиїсь політичні (чи то власні) амбіції. Тому п’ять сільрад Ярмолинецького району, включно з вже існуючим ОТГ, передадуть «в управління» Розсошанській ОТГ з Хмельницького району. 

А от Хмельницький таки прибере до себе Олешинську та Шаровечківську ОТГ, хоча всім своїм виглядом показував, що об’єднання ні з ким не потребує. Хіба що для розширення кладовищ та щоб мати, куди викидати сміття. Для цього депутати Хмельницької міської ради взагалі готували звернення, яким хотіли заборонити навколишнім сільським радам розпоряджатися своєю землею, бо колись, можливо, сільські ради увійдуть до обласного центру. 

Але, що було – то було. Відтепер восени (сподіваємося, що карантин не стане на заваді) очікуємо місцевих виборів до цих громад. А поки вашій увазі повний перелік 60 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН:

Білогірська ОТГ з адміністративним центром у смт Білогір’я, до якої увійшли такі сільські (селищні) ради: Білогірська, Великоборовицька, Вікнинська, Вільшаницька, Гулівецька, Денисівська, Залузька, Йосиповецька, Квітневська, Коритненська, Кур’янківська, Малоборовицька, Мокроволянська, Перерослівська, Семенівська, Сивківська, Ставищанська, Сушовецька, Хорошівська та Юрівська.

Ямпільська ОТГ з адміністративним центром у смт Ямпіль, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Ямпільська, Воробіївська, В’язовецька, Довгалівська та Миклашівська.

Віньковецька ОТГ з адміністративним центром у смт Віньківці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Віньковецька, Великоолександрівська, Говорівська, Дашковецька, Женишковецька, Зорянська, Карачієвецька, Майдано-Олександрівська, Нетечинецька, Осламівська, Охрімовецька, Петрашівська, Пилипо-Олександрівська та Яснозірська.

Зіньківська ОТГ з адміністративним центром у с. Зіньків, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Зіньківська, Адамівська, Грим’яцька та Покутинецька.

ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

Вiйтовецька ОТГ з адміністративним центром у смт Війтівці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Війтовецька, Бокиївська, Бронівська, Завалійська, Зеленівська, Криштопівська, Кривачинецька, Купільська, Павликовецька, Петриковецька, Писарівська, Порохнянська та Сарнівська.

Волочиська ОТГ з адміністративним центром у м. Волочиськ, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Волочиська, Авратинська, Богданівська, Вочковецька, Гарнишівська, Зайчиківська, Клининська, Копачівська, Користовецька, Курилівська, Маначинська, Новогреблівська, Ожиговецька, Полянська, Поповецька, Рябіївська, Соломнянська, Тарнорудська, Федірківська, Холодецька, Чухелівська, Щаснівська та Яхновецька.

Наркевицька ОТГ з адміністративним центром у смт Наркевичі, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Наркевицька, Бубнівська, Дзеленецька, Пахутинецька, Трительницька, Чернявська та Шмирківська.

ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОН

Городоцька ОТГ з адміністративним центром у м. Городок, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Городоцька, Бедриковецька, Варовецька, Великокарабчіївська, Великояромирська, Жищинецька, Кремінянська, Кузьминська, Купинська, Лісоводська, Лісогірська, Немиринецька, Новопорічанська, Новосвітська, Остапковецька, Підлісноолексинецька, Пільноолексинецька, Радковицька, Скіпченська, Старопісочнянська, Хмелівська та Чорниводська.

Сатанівська ОТГ з адміністративним центром у смт Сатанів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Сатанівська, Бубнівська, Веселецька, Іванковецька, Кам’янська, Клинівська, Курівська, Хоптинецька та Юринецька.

ДЕРАЖНЯНСЬКИЙ РАЙОН

Вовковинецька ОТГ з адміністративним центром у смт Вовковинці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Вовковинецька, Гришковецька, Городищенська, Згароцька, Клопотівецька, Коричинецька, Майдан-Чернелівецька та Радовецька.

Деражнянська ОТГ з адміністративним центром у м. Деражня, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Деражнянська, Божиковецька, Волоськівська, Галузинецька, Гатнянська, Загінецька, Зяньковецька, Кальнянська, Копачівська, Коржовецька, Лозівська, Мазниківська, Маниковецька, Нижнянська, Новосілецька, Пилипівська, Шпичинецька, Шиїнецька, Яблунівська, Явтухівська та Яськовецька.

ДУНАЄВЕЦЬКИЙ РАЙОН

Дунаєвецька ОТГ з адміністративним центром у м. Дунаївці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Дунаєвецька, Великожванчицька, Великокужелівська, Великопобіянська, Вихрівська, Воробіївська, Ганнівська, Гірчичнянська, Голозубинецька, Гуто-Яцьковецька, Дем’янковецька, Держанівська, Залісцівська, Зеленченська, Іванковецька, Лисецька, Малокужелівська, Малопобіянська, Миньковецька, Нестеровецька, Рахнівська, Рачинецька, Сиворогівська, Січинецька, Сокілецька та Чаньківська.

Маківська ОТГ з адміністративним центром у с. Маків, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Маківська, Михайлівська та Чечельницька.

Новодунаєвецька ОТГ з адміністративним центром у смт Дунаївці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Дунаєвецька, Лошковецька, Малієвецька, Малокарабчіївська, Морозівська, Міцовецька, Підлісномукарівська, Ставищенська, Тернівська, Тиннянська, Томашівська та Удріївська.

Смотрицька ОТГ з адміністративним центром у смт Смотрич, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Смотрицька, Балинська, Лисогірська, Рудська та Старогутянська.

ІЗЯСЛАВСЬКИЙ РАЙОН

Ізяславська ОТГ з адміністративним центром у м. Ізяслав, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Ізяславська, Білівська, Білогородська, Білотинська, Двірецька, Завадинецька, Клубівська, Лютарська, Мислятинська, Михнівська, Поліська, Радошівська, Ріпківська, Сошненська, Топорівська, Тишевицька та Щуровецька.

Плужненська ОТГ з адміністративним центром у с. Плужне, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Плужненська, Борисівська, Дертківська, Кунівська, М’якотівська та Шекеринецька.

Сахновецька ОТГ з адміністративним центром у с. Сахнівці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Сахновецька, Великопузирківська, Ліщанська, Новосільська, Теліжинецька, Тернавська та Христівська.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

Гуменецька ОТГ з адміністративним центром у с. Гуменці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Гуменецька, Абрикосівська, Великозаліснянська, Голосківська, Думанівська, Заліська Друга, Нігинська, Супрунковецька, та Циківська, що на Чемеровеччині.

Жванецька ОТГ з адміністративним центром у с. Жванець, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Жванецька, Гринчуцька, Завальська, Ластовецька, Рудська, Сокільська та Слобідсько-Рихтівська.

Китайгородська ОТГ з адміністративним центром у с. Китайгород, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Китайгородська, Дерев’янська, Калачковецька та Колодіївська.

Орининська ОТГ з адміністративним центром у с. Оринин, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Орининська, Заліська, Кадиївська, Підпилип’янська, Приворотська та Шустовецька.

Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ з адміністративним центром у с. Слобідка-Кульчієвецька, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Слобідсько-Кульчієвецька, Врубловецька, Кам’янська, Кульчієвецька, Княжпільська, Панівецька та Устянська.

СТАРОУШИЦЬКИЙ РАЙОН

Староушицька ОТГ з адміністративним центром у смт Стара Ушиця, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Староушицька, Грушківська, Крушанівська, Нефедівська, Подільська та Чабанівська.

КРАСИЛІВСЬКИЙ РАЙОН

Антонінська ОТГ з адміністративним центром у смт Антоніни, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Антонінська, Васьківчицька, Великомедведівська, Великоорлинська, Великосалиська, Гриценківська, Корчівська, Кременчуківська, Криворудська, Ледянська, Севрюківська та Терешківська.

Заслучненська ОТГ з адміністративним центром у с. Заслучне, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Заслучненська, Великозозулинецька, Глібківська, Котюржинецька та Малоклітнянська. 

Красилівська ОТГ з адміністративним центром у м. Красилів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Красилівська, Веселівська, Волицька, Воскодавинська, Дружненська, Западинська, Заставківська, Кульчинківська, Кульчинівська, Лагодинецька, Митинецька, Манівецька, Печеська, Чепелівська, Чернелівська та Яворовецька.

Щиборівська ОТГ з адміністративним центром у с. Щиборівка, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Щиборівська, Кузьминська та Михайлівецька.

ЛЕТИЧІВСЬКИЙ РАЙОН

Летичівська ОТГ з адміністративним центром у смт Летичів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Летичівська, Голенищівська, Горбасівська, Гречинецька, Грушковецька, Козачківська, Кудинська, Майдан-Вербецька, Руднянська, Сахнівська, Снітівська, Сусловецька, Чаплянська та Ялинівська.

Меджибізька ОТГ з адміністративним центром у смт Меджибіж, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Меджибізька, Волосовецька, Голосківська, Митковецька, Требуховецька, Шрубківська та Ярославська.

НОВОУШИЦЬКИЙ РАЙОН

Новоушицька ОТГ з адміністративним центром у смт Нова Ушиця, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Новоушицька, Березівська, Борсуківська, Браїлівська, Бучайська, Вахновецька, Вільховецька, Глібівська, Заміхівська, Зеленокуриловецька, Івашковецька, Капустянська, Косиковецька, Куражинська, Кучанська, Малостружківська, Отроківська, Песецька, Пилипковецька, Пилипохребтіївська, Ставчанська та Струзька.

ПОЛОНСЬКИЙ РАЙОН

Полонська ОТГ з адміністративним центром у м. Полонне, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Полонська, Бражинецька, Білецька, Великоберезнянська, Великокаленицька, Воробіївська, Котелянська, Котюржинецька, Кустовецька, Новолабунська, Новоселицька, Онацьковецька, Прислуцька та Роговичівська.

Понінківська ОТГ з адміністративним центром у смт Понінка, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Понінківська та Буртинська.

СЛАВУТСЬКИЙ РАЙОН

Берездівська ОТГ з адміністративним центром у с. Берездів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Берездівська, Великоправутинська, Горицька, Дяківська, Малоправутинська, Манятинська, Мирутинська, Мухарівська, Піддубецька, Печиводська, Ставичанська, Сьомаківська та Хвощівська. 

Ганнопільська ОТГ з адміністративним центром у с. Ганнопіль, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Ганнопільська, Великоскнитська, Довжківська, Киликиївська, Клепачівська, Малоскнитська та Хоняківська.

Крупецька ОТГ з адміністративним центром у с. Крупець, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Крупецька, Головлівська, Лисиченська та Полянська. 

Улашанівська ОТГ з адміністративним центром у с. Улашанівка, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Улашанівська, Бачманівська, Волицька, Жуківська, Іванівська, Марачівська, Миньковецька, Ногачівська, Хоровецька та Цвітоська.

СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОН

Миролюбненська ОТГ з адміністративним центром у с. Миролюбне, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Миролюбненська, Ілляшівська, Немиринецька, Сковородківська та Самчинецька.

Староостропільська ОТГ з адміністративним центром у с. Старий Остропіль, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Староостропільська, Вишнопільська, Коржівська, Ладигівська, Сербинівська та Чорнянська.

СТАРОСИНЯВСЬКИЙ РАЙОН

Старосинявська ОТГ з адміністративним центром у смт Стара Синява, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Старосинявська, Адампільська, Бабинська, Заставецька, Залісянська, Івківська, Лисанівська, Мшанецька, Новосинявська, Ожарівська, Паплинецька, Пасічнянська, Пилявська, Пилявківська, Сьомаківська, Харковецька та Цимбалівська.

ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН 

Теофіпольська ОТГ з адміністративним центром у смт Теофіполь, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Теофіпольська, Базалійська, Бережинецька, Борщівська, Великолазучинська, Воронівецька, Волицька, Волиця-Польова, Гаврилівська, Гальчинецька, Ільковецька, Карабіївська, Кунчанська, Лідихівська, Михиринецька, Михнівська, Новоставецька, Олійницька, Ординецька, Поляхівська, Святецька, Турівська, Шибенська та Човгузівська.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОН

Гвардійська ОТГ з адміністративним центром у с. Гвардійське, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Гвардійська, Гелетинецька, Жучковецька, Райковецька та Чабанівська.

Лісовогринівецька ОТГ з адміністративним центром у с. Лісові Гринівці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Лісовогринівецька, Аркадіївецька, Гнатовецька, Пашковецька, Печеськівська, Стуфчинецька, Терешовецька та Шпичинецька.

Розсошанська ОТГ з адміністративним центром у с. Розсоша, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Розсошанська, Андрійковецька, Малиницька, Ружичанська, Шумовецька та 5 сільрад з Ярмолинецького району — Баламутівська, Виноградівська, Монастироцька, Михайлівська і Скаржинецька. 

Чорноострівська ОТГ з адміністративним центром у смт Чорний Острів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Чорноострівська, Антонівська, Везденецька, Грузевицька, Захаровецька, Миколаївська, Осташковецька, Педосівська, Рідкодубська та Ставчинецька.

ЧЕМЕРОВЕЦЬКИЙ РАЙОН 

Гуківська ОТГ з адміністративним центром у с. Гуків, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Гуківська, Жабинецька, Пукляківська та П’ятничанська.

Закупненська ОТГ з адміністративним центром у смт Закупне, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Закупненська, Вівсянська, Вільховецька, Голенищівська, Гусятинська, Івахновецька та Кутковецька.

Чемеровецька ОТГ з адміністративним центром у смт Чемерівці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Чемеровецька, Андріївська, Бережанська, Більська, Вишнівчицька, Жердянська, Залучанська, Зарічанська, Кормильчанська, Кочубіївська, Красноставська, Кугаєвецька, Летавська, Почапинецька, Свіршковецька, Слобідсько-Смотрицька, Сокиринецька, Степанівська, Хропотівська, Чорнянська, Шидловецька, Юрковецька та Ямпільчицька.

ШЕПЕТІВСЬКИЙ РАЙОН

Грицівська ОТГ з адміністративним центром у смт Гриців, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Грицівська, Великошкарівська, Лотівська, Рожичнянська та 3 з Полонського району – Малошкарівська, Микулинська і Сасанівська.

Ленковецька ОТГ з адміністративним центром у с. Ленківці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Ленковецька, Великорішнівська, Вербовецька, Коськівська, Мокіївська, Старобейзимська та Чотирбоківська.

Михайлюцька ОТГ з адміністративним центром у с. Михайлючка, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Михайлюцька, Городнявська, Корчицька та Рилівська.

Судилківська ОТГ з адміністративним центром у с. Судилків, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Судилківська, Вовківецька, Городищенська, Новичівська, Серединецька та Хролинська. 

ЯРМОЛИНЕЦЬКИЙ РАЙОН

Солобковецька ОТГ з адміністративним центром у с. Солобківці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Солобковецька, Глушковецька, Проскурівська, Стріховецька та Тарасівська. 

Ярмолинецька ОТГ з адміністративним центром у смт Ярмолинці, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Ярмолинецька, Антоновецька, Баранівська, Боднарівська, Буйволовецька, Вербецька, Вербецько-Мурована, Жилинецька, Кадиївська, Косогірська, Москалівська, Пасічнянська, Правдівська, Савинецька, Соколівська, Соснівська, Сутковецька, Томашівська, Шарівська та Ясенівська.

МІСТА ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ

Кам’янець-Подільська ОТГ з адміністративним центром у м. Кам’янець-Подільський, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Кам’янець-Подільська, Зіньковецька, Довжоцька, Колибаївська, Рихтівська та Ходоровецька.

Нетішинська ОТГ з адміністративним центром у м. Нетішин, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Нетішинська та Старокривинська (Славутський район).

Славутська ОТГ з адміністративним центром у м. Славута, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Славутська та Варварівська.

Старокостянтинівська ОТГ з адміністративним центром у м. Старокостянтинів, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Старокостянтинівська, Баглаївська, Березненська, Великомацевицька, Великочернятинська, Вербородинська, Веснянська, Волице-Керекешинська, Григорівська, Губчанська Іршиківська, Капустинська, Огіївська, Пашковецька, Пеньківська, Радковецька, Решнівецька, Самчиківська, Сахновецька, Стецьківська та Росолівецька Красилівського району.

Хмельницька ОТГ з адміністративним центром у м. Хмельницький, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Хмельницька, Бахматовецька, Водичківська, Давидковецька, Копистинська, Малашовецька, Масівецька, Олешинська, Пироговецька, Пархомовецька, Черепівківська, Шаровечківська та Богдановецька Деражнянського району. 

Шепетівська ОТГ з адміністративним центром у м. Шепетівка, до якої увійшли сільські (селищні) ради: Шепетівська, Плесенська та Пліщинська. 

Коментарі

Залишити коментар