Крим… Хтось із нас відпочивав у цьому благословенному місці, хтось чув про незабутні краєвиди півострова зі спогадів людей старшого віку, які відпочинок у Криму не проміняли б на жоден інший. Ми пішли далі: через мережу Інтернет познайомилися з чудовими дівчатами, кримчанками-переселенками, щоб розпитати в них про їхню малу батьківщину, дати їм можливість висловити те, що наболіло та розповісти про рідний для них Крим, який вони бачили в дитинстві та яким хочуть бачити його в майбутньому.
Варто якомога більше згадувати про медиків, не забувати говорити їм слова подяки! Адже пандемія COVID-19 показала, що на їх ентузіазмі, моральних цінностях та професіоналізмі фактично і тримається наша медична система.
Що ми знаємо про життя молоді за межами великих міст? Хто має на неї вплив і чи є сьогодні людина-взірець у суспільстві? Як сприяє вирішенню проблем молоді місцева влада та чи взагалі бачить ці проблеми?
Як створювалася Полонська ОТГ: екс-голова Полонської РДА про «манну небесну», «смотрящих» та Франца Скримського.
Вони називають один одного «малятко», «смайлик», «горобчік», «кошенятко». Вона — віруюча. Він — атеїст і колишній в'язень «ДНР», який відкрив на компенсацію від держави єдиний в Кам'янець-Подільському секс-шоп. Вижити в полоні допомогло кохання…
Основне завдання цього незвичного редакційного відрядження – скуштувати заробітчанського хліба.
Перша прийомна сім’я отримала від держави будинок. І це лише початок: цього року в Хмельницькій області планують побудувати кілька типових дитячих будинків сімейного типу для дітей сиріт і їх прийомних батьків.
13-річний хлопець з Хмельницького врятував життя 10-річної дівчинки.
Розповідь про людей, які всупереч війні змогли зберегти власну справу і продовжити її, навіть переїхавши за сотні кілометрів.