У Хмельницькому в ДТП загинув 35-річний водій
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 31 березня, близько 20.40 години по вулиці Кам’янецькій в обласному центрі.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 31 березня, близько 20.40 години по вулиці Кам’янецькій в обласному центрі.
31 березня спливає останній день дії спеціального тарифу »Твоя енергонезалежність» від »Хмельницькгаз Збуту»
Поліція Хмельниччини попереджає: з 1 квітня в лісах розпочався «сезон тиші» для диких тварин.
Зловмисник викрав у пенсіонерки усі грошові заощадження, срібні вироби і документи.
На щастя, обоє залишилися живими.
Зловмисники забезпечували поширювання постів для дискредитації вакцинації та на підтримку терористичних організацій «Л/ДНР».
За усіма вищеперерахованими фактами працівники поліції наразі проводять перевірки і працюють над встановленням зловмисників.
За добу виявлено 511 нових випадків захворювання.
За винагороду посадовець пообіцяв передати у користування майно Федерації, зменшивши в договорі площу фактично орендованого приміщення та занизивши розмір орендної плати.
Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області – 1100.