Альтернатива є: «Хмельницькгаз Збут» поставлятиме бізнесу електроенергію
ТОВ «Хмельницькгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям.
ТОВ «Хмельницькгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям.
У 2014 році відвойовував українську землю у ворога. Та не може відвоювати у чиновника право на власну.
Президент Володимир Зеленський наголошує, що попри виклики, з якими нині зіткнулася Україна через епідемію COVID-19, досягнення миру на Донбасі та деокупація Автономної Республіки Крим були й будуть для нього головними пріоритетами.
До редакції АКТУАЛЬНО надійшов лист від Олексія Михайловича, жителя села Новоселиця Полонської об‘єднаної територіальної громади.
Протягом січня-вересня 2020 року використання блакитного палива на теренах області склало 186,5 млн кубометрів, що на 6 млн, або 3% менше, ніж за цей період торік.
Президент Володимир Зеленський наголошує, що всіх українців об’єднує ідея про гідне та заможне життя, тому має бути представлена стратегія розвитку економіки України, щоб було чітке розуміння, куди рухається країна. Про це Глава держави сказав під час проголошення послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.
Хто і чому не хоче, аби суспільство дізналося про дійсний стан справ у Полонській міській об’єднаній територіальній громаді? Що насправді веде громаду до фінансової неспроможності? Безвідповідальність і неосвіченість чи бажання збагатитися керівництва громади?
Президент звернувся до українців з проханням дотримуватися елементарних заходів безпеки, зокрема носити маски в громадських місцях.
Такі епідемічні рівні діятимуть 14 днів.