У Хмельницькій області міграційна служба оформила посвідку на тимчасове проживання переможниці популярного телепроєкту Битва екстрасенсів — Жалі Алакбаровій.
Після гучної перемоги на телебаченні ясновидиця вирішила будувати своє майбутнє в Україні та звернулася до міграційників для оформлення відповідних документів.
Під час процедури поруч із нею перебував її брат — Хаял Алакбаров, дворазовий переможець і суддя проєкту «Битва екстрасенсів», а також експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси». Відомо, що він є засновником благодійного фонду в Україні та підтримує підрозділи Збройних сил.
Працівники Управління Державної міграційної служби в області надали адміністративну послугу та вручили заявниці біометричну посвідку на тимчасове проживання.
Коментарі