неділя, 5 травень 2024, 08:39
Новини

На Летичівщині стартував ІІ етап проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Нещодавно в Україні стартував ІІ етап проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», у якому Хмельниччина бере активну участь. Відтак, на базі Летичівського ліцею №3 відбулися змаганням з волейболу серед учнів 9 класів та молодших. У змаганнях взяли участь юнаки Летичівських ліцеїв №1, №2, №3, Сусловецького, Новокостянтинівського, Голенищівського закладів освіти Летичівської селищної ради.

Волейбольні поєдинки стали динамічними та яскравими, завдяки духу суперництва, адже кожен прагне вийти на найвищий рівень змагань. Саме тому команди продемонстрували високу техніку гри, вправність та відмінний спортивний вишкіл. В підсумку І місце посіли волейболісти Летичівського ліцею №1, ІІ місце вибороли спортсмени команди Новокостянтинівського ліцею, ІІІ місце – у волейболістів Летичівського ліцею №3.

Команда, що здобула першість, удостоїлася звання «Переможець територіального етапу змагань» і отримала право представляти громаду на районному рівні, отримавши кубок.

Варто додати, що 15 лютого в рамках проекту в Летичівському ліцеї №2 відбудуться змагання з волейболу серед дівчат 9 класів і молодших.