За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури викрито схему привласнення організованою групою коштів державного бюджету в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).
Організував протиправну діяльність 42-річний житель столиці.
До неї залучив ще директора та виконроба підконтрольних йому товариств – переможців публічних закупівель, які здійснювали будівництво двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Шепетівському районі Хмельницької області, а також інженера з технічного нагляду.
Шляхом завищення обсягу робіт, витрат на проведення будівництва, підробки документів спільники упродовж 2018-2019 років заволоділи коштами з державного бюджету в сумі 1,2 млн грн.
Вказаним особам повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжних заходів.
![](/16012021-ambulatorija2.jpg)
![](/16012021-ambulatorija3.jpg)
![](/16012021-ambulatorija4.jpg)
![](/16012021-ambulatorija1.jpg)
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в області.
Протиправну діяльність припинено спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.
Коментарі