На Хмельниччині під час зіткнення КамАЗа та легковика загинули двоє людей
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 18 березня на автодорозі «Стрий — Кіровоград — Знам’янка» між селами Поляни та Копачівка колишнього Волочиського району.
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 18 березня на автодорозі «Стрий — Кіровоград — Знам’янка» між селами Поляни та Копачівка колишнього Волочиського району.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 17 березня, близько 19.35 години на автодорозі між селами Антонівка та Слобідка-Смотрицька на Чемеровеччині.
З вікна четвертого поверху лікарні вистрибнув житель села Пашківці.
Подія сталася 13 березня в мисливських угіддях поблизу с. Червоний Цвіт у Шепетівському районі. Принагідно нагадуємо, що сезон полювання на будь-яких тварин уже закрито. А полювання на червонокнижних тварин заборонено взагалі.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 15 березня, близько 02.25 години на круговому перехресті в місті Дунаївці.
Працівники поліції встановлюють причини дорожньо-транспортної пригоди за участю рейсового мікроавтобуса «Мерседес Спрінтер» та легкового автомобіля «Мазда», яка сталась на автодорозі «Житомир — Чернівці».
Двом посадовцям держпідприємства повідомлено про підозру.
Наразі зловмисниці, яка раніше вже мала проблеми із законом, оголосили про підозру за ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.
37-річного чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання. Найближчим часом його передадуть колегам із Сумщини.
Працівники кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області в результаті реалізації оперативної інформації, отриманої від колег із Волині, затримали групу «квартирників». Трьох чоловіків обґрунтовано підозрюють у вчиненні серії квартирних крадіжок на території кількох областей.