Велике будівництво: у Солобківцях школу реконструюють під Центр позашкільної освіти
Наразі роботи на об’єкті знаходяться на завершальному етапі.
Наразі роботи на об’єкті знаходяться на завершальному етапі.
Школярі повернуться до навчання 10 січня 2022 року.
Підключити вигідну пропозицію можна до 13 грудня 2021 року.
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій вручив ключі від автомобіля Renault DUSTER для Западинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Красилівський центр ПМСД» Красилівської громади.
Білогірський районний суд визнав 44-річного чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.
Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 45,3%.
Заняття спортом має бути доступним для всіх, як для жителів міст, так і маленьких населених пунктів.
Цьогоріч понад 5100 жителів області стали новими клієнтами «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ.
Вироком Хмельницького міськрайонного суду його засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі та задоволено цивільні позови потерпілих на суму понад 70 тис. грн.
Символічно, що відкриття меморіального знаку «Дзвін пам’яті» відбулося у День Збройних Сил України, як символу шани за подвиги воїнів та вдячності тим, хто тримав мирне небо над містами і селами, хто дав можливість працювати, навчатись, втілювати в життя корисні проекти.