субота, 5 грудень 2020, 08:01
Новини

Вибір зроблено: до Хмельницької обласної ради увійшли 7 партій

Вибір зроблено: до Хмельницької обласної ради увійшли 7 партій

За даними обласної ТВК, у виборах взяли участь 402 692 мешканців. Було обрано 64 депутати від 7 політичних партій.

Найбільшу кількість – 71 305 голосів виборців (19.04%) – отримала партія «Команда Симчишина», друге місце — 68 305 голосів (18.24%) — посіла партія «За майбутнє». На третьому місці із 55 444 голоси (14.8%) — партія «Слуга народу», на четвертому місці із 52 604 голосами (14.04%) — партія «За конкретні справи». П’яте місце — 37 862 голосів виборців (10.11%) посіла партія» Європейська солідарність», шосте – 34 502 голосів (9.21%) — ВО «Батьківщина». І сьоме місце посіла політична партія «Радикальна Партія Олега Ляшка» із 19 286 голосів (5.16%).

Отож до Хмельницької обласної ради увійдуть:

13 депутатів від «Команди Симчишина»;

13 депутатів від партії «За майбутнє»;

10 від партії «Слуга Народу»;

10 від «За конкретні справи»;

7 депутатів від партії» Європейська Солідарність»;

7 від «Батьківщини»;

4 від «Радикальної партії Олега Ляшка».

Список депутатів, які представлятимуть Хмельничиину в обласній раді:

«КОМАНДА СИМЧИШИНА»

  1. Симчишин Віктор Сергійович, керівник відділу продажу ТОВ «Планета Ойл».
  2. Лещишин Руслан Миколайович, ФОП.
  3. Калюжна Тетяна Олександрівна, тимчасово не працює.
  4. Ромасюков Артем Євгенійович, начальник управління культури і туризму, Хмельницька міська рада.
  5. Барабаш Галина Іванівна, директор, музей історії міста Хмельницького.
  6. Бурлик Віктор Вікторович, директор, ТОВ «ТЕР-ФРУКТ».
  7. Гончарук Володимир Володимирович, заступник Хмельницького міського голови.
  8. Герасимчук Леся Олександрівна, директор, «Агенція розвитку Хмельницького» Хмельницької міської ради.
  9. Мельник Галина Леонтіївна, заступник Хмельницького міського голови.
  10. Галкін Григорій Якимович, директор, мережа автоцентрів «Лига».
  11. Попадюк Богдан Петрович, фахівець відділу телемаркетингу, компанія «Воля».
  12. Панчук Анатолій Анатолійович, завідувач сектору з питань запобігання корупції Хмельницької міської ради.
  13. Смаль Юрій Валентинович, пенсіонер.

  «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Лабазюк Сергій Петрович, Народний депутат України.
  2. Брухнова Лілія Степанівна, головний лікар, «Хмельницька обласна дитяча лікарня».
  3. Гай Ігор Віталійович, директор, приватне підприємство «Калинський ключ».
  4. Лабазюк Петро Петрович, директор, приватне підприємство «Аграрна компанія 2004».
  5. Гладуняк Іван Васильович, голова наглядової ради, Хмельницький обласний фонд «Благовіст».
  6. Гладій Валентина Євгенівна, головний лікар, КНП «Новоушицька Центральна районна лікарня».
  7. Іващук Сергій Петрович, генеральний директор, ТОВ НВА «Перлина Поділля».
  8. Фрідман Артур Давидович, генеральний директор, ПАТ «Об'єднання „Прогрес“.
  9. Лабазюк Віолета Олександрівна, голова Хмельницького обласного благодійного фонду «Благодійний фонд Сергія Лабазюка „Ми Поруч“.
  10. Чубар Віктор Миколайович, головний лікар, «Волочиська центральна районна лікарня».
  11. Лемещук Олена Валеріївна, помічник голови правління, Деражнянський молочний завод.
  12. Слюсарчук Сергій Борисович, адвокат.
  13. Сімашкевич Михайло Євстафійович, міський голова Кам'янець-Подільського.

«СЛУГА НАРОДУ»

  1. Мандзій Сергій Володимирович, Народний депутат України.
  2. Козюра Андрій Ростиславович, генеральний директор, ВП «Хмельницька АЕС».
  3. Натальська Оксана Валентинівна, завідувач відділом (декретна відпустка), Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.
  4. Крупа Тетяна Василівна, головний лікар, «Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи».
  5. Зозуля Сергій Володимирович, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро».
  6. Демчишен Михайло Григорович, директор, ТОВ «Клуб мисливців Поділля».
  7. Романюк Володимир Віталійович, голова правління ПрАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр».
  8. Бочкарьова Оксана Валеріївна, директор КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни».
  9. Цуглевич Яків Миколайович, директор КНП «Хмельницька обласна лікарня».
  10. Присяжний Володимир Броніславович, директор ПП «Україна Агро-2С».

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

  1. Герега Олександр Володимирович, Народний депутат України.
  2. Лозовий Вадим Миколайович, заступник голови ТОВ «Епіцентр К».
  3. Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
  4. Лукомська Світлана Іванівна, тимчасово не працює.
  5. П’ятницька Тетяна Володимирівна, лікар онкогінеколог, «Хмельницький обласний протипухлинний центр».
  6. Павлишина Світлана Андріївна, керівник служби соціальної політики Хмельницького регіону, ТОВ «Лотівка Еліт».
  7. Лебединський Віктор Вікторович, генеральний директор, приватне підприємство «Добрий хліб».
  8. Андрійчук Неоніла Вячеславівна, перший заступник голови Хмельницької обласної ради.
  9. Ткаченко Уляна Юріївна, помічник-консультант народного депутата України Олександра Гереги.
  10. Петльований Руслан Федорович, директор ТОВ «Ситний двір 2004».

»ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Ар'єв Володимир Ігорович, Народний депутат України.
  2. Коваль Аліна Володимирівна, директор ТОВ «Компанія» Інвол».
  3. Соколюк Валентин Іванович, керівник секретаріату, Хмельницька територіальна організація Політичної партії» Європейська Солідарність».
  4. Співак Олександр Михайлович, генеральний директор ТОВ «АСПІК ГРУП».
  5. Карнасевич Галина Іванівна, директор підрозділу ТОВ «Медичний центр МТК».
  6. Скримський Руслан Францович, голова Полонського фермерського господарства «Колос».
  7. Пухкий Михайло Опанасович, ФОП.

«БАТЬКІВЩИНА»

  1. Лукашук Олег Григорович, пенсіонер.
  2. Яковлев Сергій Володимирович, директор ТОВ «Поділля охоронсервіс».
  3. Розізнаний Олександр Григорович, директор ТОВ «Довіра».
  4. Каденко Оксана Олегівна, адвокат.
  5. Кухарук Наталія Леонідівна, головний лікар, «Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  6. Бойко Михайло Дмитрович, перший заступник генерального директора ТОВ «Агрохолдинг 2012».
  7. Палій Олександр Володимирович, фахівець управління з персоналу, Акціонерне товариство «Хмельницькгаз».

«РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

  1. Зеленко Тетяна Іванівна, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
  2. Дехтярук Олександр Миколайович, голова правління КП «Буртинський завод вогнетривів».
  3. Корнійчук Олександр Олександрович, керівник, ТОВ «Екліпс».
  4. Тарасюк Олександр Іванович, директор ТОВ «Завод залізобетонних виробів „Поліськсільбуд“.

Та думаємо, що остаточний список депутатів Хмельницької обласної ради буде дещо відрізнятися від даного, адже у списку є депутати Верховної ради України та обрані на місцевих виборах головою ОТГ.

Коментарі

Залишити коментар