понеділок, 24 червень 2024, 21:53
Новини

На Хмельниччині нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

На Хмельниччині нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

Сьогодні, в День слов´янської писемності та культури, в сесійній залі Будинку рад відбулася церемонія нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Проведення учнівських олімпіад у Хмельницькій області цьогоріч відбувалося в очному форматі і було наймасовішою серед усіх регіонів України за кількістю учасників (977 учнів) та кількістю учнівських предметів (18).

Більша половина учасників отримала призові місця, серед них 68 учнів здобули дипломи першого ступеня, а 55 учнів здобули перемогу з декількох предметів.

Проте відповідно до встановленої квоти лише 50 учнів області стали учасниками четвертого Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад –-де 28 з них здобули дипломи переможців.

За сумлінне навчання, досягнення високих результатів на заключному етапі всеукраїнської учнівської олімпіади, активну життєву позицію, особистий внесок у підвищення престижу Хмельницької області та з нагоди Дня науки переможців олімпіад та педагогів-наставників відзначили Подяками обласної ради та цінними подарунками.

Привітали переможців всеукраїнських учнівських олімпіад голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв та представники Департаменту освіти та науки ОВА.

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 н.р. 

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

І місце – ОНОФРІЙЧУК Юлія, учениця 11 класу навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова. Учитель – Кунділовська Тетяна Валеріївна;

ІІ місце – ЧУМАК Мар’яна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Учителі – Захарова Оксана Іванівна, Кузь Людмила Йосипівна;

ІІІ місце – ГРОНСЬКА Каріна, учениця 8 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4. Учитель – Посмітюха Інна Анатоліївна.

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

ІІІ місце – БОНЧИК Ярослав, учень 11 класу Полонського ліцею № 3 ім. М. Свінціцького Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади (учитель Гапонюк Юрій Михайлович).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

І місце – КАРПЕНКО Дарина, учениця 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького;

ІІ місце – ВОЛЯНИК Ольга, учениця 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького.

Підготував учасниць до олімпіади їхній тренер-наставник – керівник клубу «Алгоритм» ПОПИК Андрій Васильович.

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

І місце – МУЛЯВКО Вероніка, учениця 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради (учитель – Зінченко Юрій Леонідович);

ІІ місце – ПОДОЛЯН Михайло – учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею (учитель – Пристай Андрій Васильович);

ІІІ місце – БІЛЕЦЬКА Анастасія, учениця 8 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ст., ліцей „Успіх“» (учител – Труфанова Ольга Іванівна);

ІІІ місце – МОХ Назар, учень 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути (учитель – Краля Олена Євгеніївна).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

ІІІ місце – АНДРУХОВСЬКИЙ Денис, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 5 (учитель – УЛЯНІЦЬКИЙ Юрій Володимирович).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

І місце – СКРИПНИК Софія, учениця 9 класу Хмельницького навчально-виховного № 4 м. Хмельницького (науковий консультант – МІРОНОВА Наталія Геннадіївна, завідувач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, доктор сільськогосподарських наук, професор, педагогічний керівник – ВІРКУН Валерій Олексійович);

ІІІ місце – КАЗМІРЧУК Ярослав, учень 11 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (науковий керівник – ГУДКОВА Надія Петрівна).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

ІІ місце – ОМЕЛЯНЧУК Владислав, учень 11 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (учитель – КОРНІЄНКО Аліна Едуардівна);

ІІІ місце – СОБЧИНСЬКИЙ Гліб, учень 8 класу Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура (учитель – ЗИМА Наталія Володимирівна) та СТОРОЖИШИН Антон, учень 10 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Старокостянтинівської міської ради (учитель – ПОЛІЩУК Світлана Степанівна).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

І місце – ХАРАДЖА Єлизавета, учениця 8 класу навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького (учитель – БІТЮК Марина Юріївна);

  ПОЧИНОК Олександр, учень 11 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (учитель – ГУСАК Сергій Григорович).

ІІ місце – МАТУЗ Анастасія, учениця 8 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 7 Кам’янець-Подільської міської ради (учитель – МЕЩИШИНА Галина Григорівна);

 ТРУБНІКОВА Єлизавета, учениця 9 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 (учитель – ВІРКУН Валерій Олексійович);

 САВОСІК Вікторія, учениця 10 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (учитель – ГУДКОВА Надія Петрівна).

ІІІ місце – БАЗЧЕНКО Роман, учень 9 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» (учитель – ГУДКОВА Надія Петрівна).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

І місце – САСЮК Вероніка, учениця 9 класу Дунаєвецького ліцею № 4, Дунаєвецької міської ради (учитель – БЕГА Інна Володимирівна).

ІІ місце – СОЛОВЕЙ Владислав, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею (учитель – МАТВІЙЧУК Тетяна Михайлівна).

ІІІ місце – БЕДРАК Артур, учень навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова (учитель – ЧАБАН Галина Дмитрівна);

 ОВЧАРУК Анастасія, учениця Гвардійського ліцею Гвардійської сільської ради (учитель – КОСТЕЦЬКА Валентина Володимирівна).

  • ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури:

ІІ місце – ОСЯК Назар, учень 10 класу Городоцького ліцею № 3 Городоцької міської ради (учитель – БАЦ Олена Василівна);

ІІ місце – ГАЛАК Крістіна, учениця 11 класу Городоцького ліцею № 3 Городоцької міської ради (учитель – ПЕРШХАЙЛО Ірина Робертівна).

Коментарі

Залишити коментар